PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W JASIENIU - WITAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ - INFORMACJE DLA RODZICÓW I UCZNIÓW - AKTUALNOŚCI - GALERIA - PLAN LEKCJI

Aktualności

04 kwietnia 2019 21:40 | Aktualności

ZBIÓRKA ELEKTROODPADÓW

ZBIÓRKA ELEKTROODPADÓW

 

  Do 30 kwietnia 2019r.w godz. 7.00-16.00 będzie przeprowadzana w naszej szkole kolejna zbiórka elektrośmieci. Punkt bezpłatnego składowania elektrośmieci będzie w tych dniach znajdować się przy naszej szkole /drewniany budynek na parkingu za szkołą od ul. Nowy Świat/.

  Zbiórka elektroodpadów organizowana jestw ramach udziału naszej szkoły w gminnym konkursie „Brzesko-czysta gmina.”

  Prosimy o dostarczenie do szkoły wszelkiego typu zużytego czy też niepotrzebnego sprzętu elektrycznego i elektronicznego lub jego części – m.in. świetlówki, żelazka, drukarki, telefony, monitory, grzejniki, kuchenki, miksery, odkurzacze, lodówki, pralki itp.

  Sprzęt taki nie może być wyrzucany na śmietnik czy do pobliskich rowów i lasów, ponieważ jest bardzo szkodliwy dla środowiska!

  Prosimy o zachęcenie rodziny, sąsiadów  do pozbycia się niepotrzebnego sprzętu i jednoczesnego  wsparcia naszej szkoły w międzyszkolnych zmaganiach w konkursie ekologicznym.

  Przypominamy, że w ramach tego konkursu prowadzimy zbiórkę surowców wtórnych (makulatura, puszki, opakowania PET, plastikowe zakrętki) oraz zużytych baterii.

Przeczytano: 90 razy. Wydrukuj|Do góry

Małopolska LIFE-IP