PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W JASIENIU - WITAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ - INFORMACJE DLA RODZICÓW I UCZNIÓW - AKTUALNOŚCI - GALERIA - PLAN LEKCJI

Aktualności

13 kwietnia 2019 23:25 | Aktualności

Spotkanie Wielkanocne 2019

  W dniu 11kwietnia 2019 roku w naszej szkole odbyło się tradycyjne spotkanie wielkanocne przygotowane przez Samorząd Uczniowski i klasę VII. Na uroczystości oprócz społeczności szkolnej obecni byli także goście: pani Anna Chwalibińska – dyrektor Domu Dziecka w Jasieniu, pani Monika Rożek – sołtys Jasienia, siostra Marietta – dyrektor przedszkola w Jasieniu, przedstawiciele Rady Rodziców wraz z Przewodniczącym panem Zbigniewem Łanochą, a także dzieci uczęszczające do przedszkola w Jasieniu pod opieką swoich pań wychowawczyń. Uczniowie klasy VII przygotowali i przedstawili program artystyczny przedstawiający zwyczaje i tradycje wielkanocne w Polsce i na świecie.

  Po części artystycznej odbyło się składanie życzeń świątecznych oraz wręczenie dyplomów zwycięzcom konkursów na najpiękniejszy stroik świąteczny oraz w konkursie „Lekki tornister mam i o zdrowie dbam”.

Przeczytano: 161 razy. Wydrukuj|Do góry

Wielkanoc 2019

Małopolska LIFE-IP