PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W JASIENIU - WITAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ - INFORMACJE DLA RODZICÓW I UCZNIÓW - AKTUALNOŚCI - GALERIA - PLAN LEKCJI

Aktualności

27 maja 2019 10:20 | Aktualności

Najbliższa na świecie jest mi Mama

 

          Również i w tym roku MOK w Brzesku był organizatorem konkursu plastycznego pod hasłem ,,Portret Mamy”.

         Konkurs ten, jak każdy konkurs plastyczny, pozwala nie tylko na rozwijanie inwencji twórczej młodych artystów, ale również pomaga w kształtowaniu uczuć do najbliższych, wyrażonych  poprzez różnorodne środki wyrazu artystycznego oraz wykorzystanie poznanych technik plastycznych i  możliwości, jakie stwarzają.

        Rozstrzygnięcie i wyniki konkursu ukazały się na stronie internetowej MOK 22 maja. Wśród nagrodzonych znalazła się już po raz kolejny  uczennica naszej szkoły: Oliwia  Dobrzańska z klasy 2b. To nie przypadek! Oliwia przejawia uzdolnienia plastyczne. Zawsze z dużym  zaangażowaniem podejmuje działania artystyczne. Jej prace są przemyślane, oryginalne, a przez to niepowtarzalne.

          Oliwii  serdeczne gratulujemy  i cieszymy się z jej sukcesów. Wszystkim uczestnikom dziękujemy,a  Mamom z okazji  Dnia Matki życzymy wielu powodów do radości i zapraszamy na wystawę pokonkursową, która jest czynna od 21 maja w holu RCKB w Brzesku.           

Przeczytano: 126 razy. Wydrukuj|Do góry

Małopolska LIFE-IP