PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W JASIENIU - WITAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ - INFORMACJE DLA RODZICÓW I UCZNIÓW - AKTUALNOŚCI - GALERIA - PLAN LEKCJI

Aktualności

24 czerwca 2019 21:51 | Aktualności

Podsumowanie roku szkolnego 2018/2019

  W poniedziałek 17. czerwca miało miejsce jedno z najmilszych spotkań organizowanych przez Samorząd Uczniowski.

  Na uczniów czekało mnóstwo emocji i niespodzianek w związku z rozstrzygnięciem wielu konkursów i nagrodzeniem zwycięzców.

Dla przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego był to dodatkowo szczególny dzień – po raz ostatni mieli oni przyjemność poprowadzić to ważne spotkanie pełniąc rolę przewodniczącego i zastępcy SU.

  Po podsumowaniu całorocznej pracy i przekazaniu władzy nowemu Zarządowi SU nastąpiło wręczenie nagród i podziękowań uczniom pracującym w organizacjach i biorącym udział w różnorodnych konkursach i działaniach na rzecz szkoły.

  Wręczono nagrody najlepszym czytelnikom, matematykom oraz doceniono szkolnych sportowców. Nagrody otrzymali również uczniowie oszczędzający w SKO oraz pracujący w szkolnym sklepiku. Z otrzymania kart rowerowych cieszyli się czwartoklasiści. Dyplomy i drobne upominki otrzymali również ci, którzy włączyli się w zbiórkę surowców wtórnych.

  Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Przeczytano: 221 razy. Wydrukuj|Do góry

Podsumowanie konkursów - 2019

Małopolska LIFE-IP