PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W JASIENIU - WITAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ - INFORMACJE DLA RODZICÓW I UCZNIÓW - AKTUALNOŚCI - GALERIA - PLAN LEKCJI

Aktualności

25 czerwca 2019 19:00 | Aktualności

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019

  Nadszedł wreszcie długo oczekiwany przez wszystkich uczniów dzień! 19 czerwca – zakończenie roku szkolnego i początek wakacji. Ten dzień, jak co roku rozpoczął się uroczystą mszą świętą w kościele parafialnym w Jasieniu. Dalszy ciąg uroczystości przebiegał w sali gimnastycznej naszej szkoły. Część oficjalna rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu narodowego, powitaniem przez panią dyrektor przybyłych rodziców oraz gości. Następnie pani dyrektor krótko podsumowała miniony rok szkolny, dziękując nauczycielom za całoroczną pracę, a uczniom za sukcesy w konkursach przedmiotowych i sporcie, pogratulowała uczniom wysokich wyników w nauce i otrzymania promocji do następnej klasy, odczytała nazwiska tych uczniów, którzy zostali wyróżnieni wpisem do „Złotej Księgi”. Listy gratulacyjne i szczególne podziękowania z rąk Pani Dyrektor otrzymali rodzice uczniów osiągających najlepsze wyniki w nauce oraz rodzice, którzy w szczególny sposób byli zaangażowani w życie szkoły.

  Specjalne podziękowania z rąk pani dyrektor otrzymał wieloletni przewodniczący Rady Rodziców pan Zbigniew Łanocha, z racji zakończenia pełnienia tej zaszczytnej, ale też wymagającej dużego zaangażowania pracy. Gromkie brawa uczniów były wyrazem podziękowania z ich strony. 

  Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna zaprezentowana przez uczniów klasy 8 pod kierunkiem wychowawcy  pana Tomasza Lutyńskiego. Przedstawiony program artystyczny przeplatany był humorystycznymi scenkami. Ósmoklasiści ujawnili swój talent aktorski, taneczny i wokalny. Część artystyczna została zakończona przez kończących szkołę uczniów podziekowaniami skierowanymi do uczących ich nauczycieli, a przedstawiciele klasy 7 życzyli absolwentom powodzenia i obdarowali słodyczami. 

  Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2018/2019 uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania, gdzie na forum klasy otrzymali z rąk wychowawców świadectwa, dyplomy i nagrody.

  Życzymy wszystkim udanego i bezpiecznego wypoczynku ! Wracajcie do szkoły wypoczęci

i z uśmiechem na twarzy! Wyluzowany

Przeczytano: 306 razy. Wydrukuj|Do góry

Zakończenie roku - 2019

Małopolska LIFE-IP