PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W JASIENIU - WITAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ - INFORMACJE DLA RODZICÓW I UCZNIÓW - AKTUALNOŚCI - GALERIA - PLAN LEKCJI

Aktualności

21 marca 2020 09:54 | Aktualności

Nauczanie zdalne - informacja dla rodziców i uczniów

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie.

Jak zapewne Wam już wiadomo  szkoły, aż do świąt, nadal będą zamknięte.

W związku z tym prowadzić będziemy nadal zdalne nauczanie.

Wprowadzenie nauki zdalnej, nie realizowanej dotychczas w prawie wszystkich szkołach, jest sprawą nie tylko nową, ale i trudną, wymagającą nauczenia się pewnych technik, tworzenia baz danych, organizacji nauki zdalnej. Cały czas pracujemy nad przygotowywaniem i doskonaleniem zasad i form nauczania na odlegość przy wykorzystaniu dostępnych narzędzi.

W związku z wydanym przez Ministra Edukacji Narodowej (link poniżej) rozporządzeniem mamy już jakieś wskazówki jak to zadanie realizować.

                                                          KLIK

W najbliższym czasie będziemy sukcesywnie zamieszczać informacje odnośnie organizacji nauczania, więc prosimy o częste odwiedzanie tej strony.


W celu usystematyzowania pracy proponujmy, by zajęcia odbywały się zgodnie z załącznym poniżej (link) planem lekcji.Jest to plan lekcji funkcjonujący podczas nauczania w szkole.

                                                         KLIK

Na stronie szkoły znajduje się (lewa część)) zakładka NAUKA ZDALNA,  a w niej podstrony dla każdej klasy.  Na stronie danej klasy znajdują się kolejne podstrony przedmiotów, których uczniowie tej klasy się uczą. Tam nauczyciele przedmiotów będą zamieszczać tematy zajęć w poszczególne dni tygodnia wraz ze wskazówkami do pracy samodzielnej. Zamieszczone notatki do zajęć można wydrukowywać i gromadzić w zeszytach przedmiotowych.

W razie pytań i watpliwości macie możliwość kontaktów z nauczycielami za pośrednictwem poczty mailowej (adresy będą zamieszczone w zakładce kazdego przedmiotu).

W niedługim czasie zapoznamy Was z zasadami oceniania.


Pracujcie systematycznie i nie zrażajcie się ewentualnymi niepowodzeniami. Postaramy się, by nie przeciażać Was, uczniowie, zadaniami, a rodziców nie obciążać nadmiarem dodatkowej pracy.


Pamiętajcie o zasadach bezpieczeństwa i ich przestrzegajcie.


Pozdrawiamy Was serdecznie.  Rada PedagogicznaPrzeczytano: 1844 razy. Wydrukuj|Do góry

Małopolska LIFE-IP