PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W JASIENIU - WITAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ - INFORMACJE DLA RODZICÓW I UCZNIÓW - AKTUALNOŚCI - GALERIA - PLAN LEKCJI

Aktualności

19 maja 2020 20:45 | Aktualności

Konkurs Matematyczny KANGUR – WAŻNE

Konkurs Matematyczny KANGUR – WAŻNE

 

  W związku z ogólną sytuacją – szkoły zamknięte – konkurs Kangur 2020, który miał odbyć się 19 marca, był już dwukrotnie przekładany. 

  W obecnej chwili Komitet Organizacyjny Konkursu doszedł do wniosku, że nie sposób dalej przekładać zawodów i postanowił przeprowadzić je za pośrednictwem Internetu na platformie: dzwonek.pl w zakładce KONKURSY.

  Zostały na niej stworzone konta wszystkich szkół  biorących udział w konkursie oraz konta dla wszystkich uczestników.

  W związku z tym, iż konkurs ma być przeprowadzony w sposób zdalny, odbędzie się też konkurs próbny (aby umożliwić przećwiczenie nowej formuły konkursu). Konkurs odbywa się dla następujących kategorii:

  W poniższej tabelce uczestnicy konkursu sprawdzą sobie, kiedy odbędzie się konkurs próbny i właściwy konkurs w ich kategorii.

 

Terminarz Konkursu w zależności od kategorii dla regionu krakowskiego znajduje się w załączniku powyżej

 

  W bieżącej edycji KONKURS KANGUR zostanie przeprowadzony za pośrednictwem Platformy Dzwonek.pl.

  Konta uczniów, którzy wezmą udział w konkursie, zostały automatycznie utworzone na tej platformie i przypisane do wirtualnej szkoły, stworzonej na potrzeby konkursu.

 

PILNE:

  • Bardzo proszę uczniów, aby zapoznali się z treścią Instrukcji dla uczestnika konkursu (Kliknij tutaj, aby pobrać instrukcję.)
  • Loginy i hasła dotrą do Was najpóźniej do 19.05.2020 (nauczyciele matematyki drogą mailową)
  • Po zalogowaniu się, w profilu konta uzupełnijcie imię i nazwisko, co ułatwi później identyfikację Waszych wyników, a opiekunowi konkursu sprawdzenie, czy uczniom udało się zalogować na Platformę.
  • Termin logowania do 21.05.2020 godz.20.00.
  • Czas konkursu wydłużony do 90 minut.

 

Przeczytano: 494 razy. Wydrukuj|Do góry

Małopolska LIFE-IP