PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W JASIENIU - WITAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ - INFORMACJE DLA RODZICÓW I UCZNIÓW - AKTUALNOŚCI - GALERIA - PLAN LEKCJI

Aktualności

29 czerwca 2020 19:50 | Aktualności

Drodzy Uczniowie, Rodzice!

  Zakończył się już kolejny rok szkolny, rok  pełen niespodziewanych zdarzeń i sytuacji. Jeszcze w pierwszym półroczu nic nie zapowiadało, że będzie on tak dla nas wszystkich wyjątkowy i  postawi przed wszystkimi tak trudne wyzwania.

  Konieczność rozłąki z nauczycielami, kolegami i rówieśnikami była czymś  co sprawiło wszystkim najwięcej przykrości. Jednak determinacja z jaką podjęliście kochani Uczniowie naukę zdalną i pracę w tym szczególnie trudnym czasie zasługuje na uznanie.

  Gratulujemy Wam wytrwałości  w zdobywaniu  wiedzy i umiejętności.

  Rodzicom składamy podziękowania za wspieranie swoich dzieci w nauce, współpracę z wychowawcami i nauczycielami.

  A teraz każdy z Was czeka na upragnione, tak wyczekiwane wakacje. Wszyscy jednak musimy pamiętać, że letni odpoczynek nie zwalnia nas z obowiązku dbania o bezpieczeństwo własne i innych. Musimy pamiętać o tym co jest ważne podczas spędzania wolnego czasu nad wodą, w górach, na wsi, w mieście i w gospodarstwie rolnym, by letni wypoczynek zawsze kojarzył nam się z przyjemnościami.

  Wakacje w 2020r. z pewnością będą inne niż zwykle, bo wszyscy musimy nauczyć się nowych zasad bezpieczeństwa i wyrobić sobie nawyki, które pomogą nam ochronić się przed koronavirusem. Wystarczy wykazać zdrowy rozsądek i pamiętać o kluczowych zasadach bezpieczeństwa, aby  wakacje były udane.

  Życzymy wspaniałego, letniego wypoczynku!

Przeczytano: 330 razy. Wydrukuj|Do góry

Małopolska LIFE-IP