PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W JASIENIU - WITAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ - INFORMACJE DLA RODZICÓW I UCZNIÓW - AKTUALNOŚCI - GALERIA - PLAN LEKCJI

Aktualności

27 sierpnia 2020 11:11 | Aktualności

Ważne - rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

 

Ważne  - rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Kochani Uczniowie!

 

Czas wracać. Szkoła czeka! Zapraszamy!

Rozpoczęcie roku szkolnego już we wtorek 1 września 2020. Niestety, wciąż musimy dbać o bezpieczeństwo swoje i innych. Czeka nas dużo zmian, ale  inaczej, nie znaczy gorzej.

Wreszcie wspólne lekcje, rozmowy z koleżankami i kolegami, zabawy.

 

Szanowni Rodzice!

 

Niestety nie każdy z Was będzie mógł odwiedzić szkołę i przyjść na rozpoczęcie roku szkolnego, ale wszyscy to rozumiemy.

 Jak to będzie?

Do szkoły przychodzimy w maseczkach, dezynfekujemy ręce lub przychodzimy w rękawiczkach jednorazowych. Zachowujemy od siebie odpowiedni dystans, co najmniej 1,5 metra.

- 1 września o godzinie:

    - 9.00 na sali gimnastycznej odbędzie się krótkie spotkanie z panią dyrektor uczniów klas 1, 2 – serdecznie zapraszamy rodziców. Po krótkiej inauguracji uczniowie wraz z wychowawcami udadzą się na spacer po szkole. Wyznaczonymi ścieżkami dotrą do klas. Niestety rodzice muszą poczekać na zewnątrz. Po spotkaniu z wychowawcą, na którym uczniowie otrzymają ogólny spis zasad pobytu w szkole  oraz informacje o potrzebnych przyborach, podręcznikach na dzień następny, udadzą się wraz z wychowawcami do wyjścia, gdzie zostaną przekazani rodzicom.

 Po waszym wyjściu, żeby było bezpiecznie - wietrzymy salę gimnastyczną i korytarze.

   - 10.30  również na sali gimnastycznej spotykamy się z uczniami ( niestety już bez rodziców) klas 3, 4a,4b,5,6a – przebieg pobytu w szkole wygląda tak jak poprzedniej grupy. Rodzice mogą oczekiwać na Was przed szkołą.

 Znowu wietrzymy, dezynfekujemy klamki, poręcze i czekamy na ostatnią grupę.

   - 12.00 odwiedzają szkołę uczniowie klas 6b,7a,7b,8a,8b.

 

Drodzy Uczniowie!

 

  Musicie uważnie słuchać wychowawców, którzy opowiedzą Wam, jak to będzie od jutra. Wchodzimy dwoma oznaczonymi wejściami, którym wchodzisz Ty - posłuchaj! Gdzie zostawić kurtkę - posłuchaj. Jak korzystać z biblioteki, stołówki, sali gimnastycznej- posłuchaj! I popatrz jakie zmiany zaszły - strzałki na podłogach, przerwy w klasach. Damy radę, przyjdź czekamy! .

 

   A co z naszymi najmłodszymi przedszkolakami – nie, nie zapomnieliśmy i o Was. Pani Marta już przypina szpileczkami literki, cyferki- PIĘKNIE:)

O 9.00 godzinie 1 września razem z mamą lub tatą przychodzicie do naszej szkoły, a tam kto? -uśmiechnięta Pani Marta, z którą idziecie Wy i Wasi rodzice do Waszej kolorowej sali, a od jutra do pracy i zabawy z nowymi koleżankami i kolegami. Oj, będzie się działo :)

 

Szanowni Rodzice ! Na dole umieszczamy link do wypracowanych przez nas ogólnych procedur zachowania się w szkole podczas epidemii koronawirusa COVID -19. Bardzo prosimy o zapoznanie się z nimi i omówienie ich z Waszymi dziećmi . Pamiętajmy wszystko po to, żeby było bezpieczniej.

 

  ŻYCZYMY WSZYSTKIM MIŁEGO WYPOCZYNKU W TYCH OSTATNICH DNIACH WAKACJI I DO ZOBACZENIA WKRÓTCE  

                                 

Przeczytano: 1036 razy. Wydrukuj|Do góry

Małopolska LIFE-IP