PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W JASIENIU - WITAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ - INFORMACJE DLA RODZICÓW I UCZNIÓW - AKTUALNOŚCI - GALERIA - PLAN LEKCJI

Aktualności

07 września 2020 14:41 | Aktualności

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

  W dniu 1 września nasza szkoła tak jak wiele innych, uroczyście rozpoczęła rok szkolny 2020/2021. Po kilkumiesięcznej przerwie i miesiącach nauki zdalnej uczniowie i nauczyciele powrócili do szkoły i swoich szkolnych obowiązków. Za sprawą pandemii był to odmienny od ubiegłych lat powrót do szkoły. Wszystkich zebranych gorąco powitała nowa dyrektor szkoły Pani Marzena Łanocha, która zastąpiła na tym stanowisku Urszulę Brachuc. Oficjalne rozpoczęcie nowego roku szkolnego obyło się w sali gimnastycznej i przebiegało zgodnie z zachowaniem reżimu sanitarnego. Pani dyrektor każdej grupie uczniów przedstawiła zasady pobytu i nauki w szkole w czasie trwania pandemii. Życzyła uczniom również, aby szkoła oprócz miejsca nauki była miejscem, do którego będą przychodzić z przyjemnością, by spotkać się z kolegami i koleżankami, ale z zachowaniem reżimu sanitarnego. Przypomniała także uczniom o upamiętnieniu 81 rocznicy wybuchu II wojny światowej.

  Na koniec wspólnego spotkania gratulacje i życzenia dla nowej pani dyrektor w imieniu wszystkich rodziców przekazała przewodnicząca Rady Rodziców pani Agata Dadej.

 

  Niech nowy rok szkolny, niezależnie od czekających nowych wyzwań okaże się pozytywnym sprawdzianem możliwości i umiejętności.

Przeczytano: 228 razy. Wydrukuj|Do góry

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Małopolska LIFE-IP