PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W JASIENIU - WITAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ - INFORMACJE DLA RODZICÓW I UCZNIÓW - AKTUALNOŚCI - GALERIA - PLAN LEKCJI

Aktualności

15 października 2020 19:14 | Aktualności

Najsympatyczniejszy Nauczyciel Szkoły w 2020 r.

Dzień Edukacji Narodowej w tym roku szkolnym był inny niż poprzednie. Z powodu pandemii nie odbyła się uroczysta akademia, jednak uczniowie nie zapomnieli o swoich nauczycielach. Każdy pracownik szkoły otrzymał "słodkie" życzenia, były kwiaty i wiele ciepłych słów.

Nauczyciele nie zapomnieli o uczniach. W dniach poprzedzających Dzień Edukacji Narodowej odbył się konkurs "Zgadnij kto to?" Zabawa polegała na rozpoznaniu przez uczniów na zdjęciach z dzieciństwa pracowników szkoły. Uczniowie mogli choć na chwilę spojrzeć na swoich nauczycieli innym okiem.

W tym roku po raz pierwszy Samorząd Uczniowski przyznał tytuł "Najsympatyczniejszego Nauczyciela 2020 roku ". Każdy uczeń miał możliwość oddania głosu na wybranego przez siebie nauczyciela. W wyniku demokratycznego wyboru tytuł otrzymała pani Jolanta Płachta.  Dyplom uznania został wręczony zwyciężczyni przez przewodniczącego szkoły.

Pani Joli serdecznie gratulujemy J

Przeczytano: 190 razy. Wydrukuj|Do góry

Małopolska LIFE-IP