PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W JASIENIU - WITAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ - INFORMACJE DLA RODZICÓW I UCZNIÓW - AKTUALNOŚCI - GALERIA - PLAN LEKCJI

Aktualności

06 listopada 2020 10:03 | Aktualności

Konkurs Samorządu Uczniowskiego ph. „Przenieść się w świat bajek”

  Towarzyszą nam od młodzieńczych lat. Dzięki rodzicom i dziadkom pojawiają się w naszym życiu i zostają z nami na wiele lat, a czasami na zawsze. Dlatego bohaterowie z bajek są bardzo często dla wielu z nas ważni. 5 listopada co roku obchodzimy Światowy Dzień Postaci z Bajek.

  Do 13 listopada na adres marek2261@wp.pl przesyłajcie swoje fotki, na których jesteście przebrani za swoją ulubioną postać z bajki. (może to byś strój pożyczony, strój zrobiony wg własnego pomysłu, projektu, technika dowolna). Do konkursu mogą przystąpić uczniowie z klas 1-3 (1 kategoria) oraz 4-8 (2 kategoria) nauczyciele i rodzice (3 kategoria). Specjalnie powołana komisja jury, wyłoni po dwa najbardziej oryginalne i pomysłowe stroje w każdej kategorii, które zostaną nagrodzone.

  Samorząd Uczniowski zaprasza do świetnej zabawy. Stwórzmy bajkową galerię, dzięki której choć na chwilę zapomnimy o pandemii.

Przeczytano: 90 razy. Wydrukuj|Do góry

Małopolska LIFE-IP