PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W JASIENIU - WITAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ - INFORMACJE DLA RODZICÓW I UCZNIÓW - AKTUALNOŚCI - GALERIA - PLAN LEKCJI

Aktualności

16 grudnia 2020 09:40 | Aktualności

Wypożyczenie książek z biblioteki

Mając na uwadze obowiązujące przepisy bezpieczeństwa w okresie pandemii koronawirusa, książki będą wypożyczane i zwracane na określonych zasadach:

  1. Uczeń chcący wypożyczyć książki  zamawia je telefonicznie pod nr  607809488.  Bibliotekarz przygotuje zamówione pozycje, które będzie można odebrać w szkole przy wejściu 0d poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do godziny 15.00.
  2. Książki można wypożyczyć na czas przerwy świątecznej i ferii zimowych do dnia 23.12.2020.
  3. Zwroty książek będą przyjmowane przy drzwiach wejściowych do szkoły z zachowaniem reżimu sanitarnego (maseczki, bezpieczny odstęp).
  4. Uczeń zwracający książki  zobowiązany jest włożyć je do reklamówki  wraz z kartką, na której powinny się znaleźć: imię i nazwisko ucznia oraz klasa, a także spis zwracanych książek.
  5. Po upływie 3 dniowej kwarantanny nauczyciel bibliotekarz dokona oceny stanu technicznego zwróconych książek.
  6. W sytuacji stwierdzenia zniszczenia lub zagubienia książek rodzice/opiekunowie prawni są zobowiązani do zakupu nowej książki, o czym zostaną poinformowani telefonicznie lub za pomocą innych narzędzi komunikacji.

Przeczytano: 68 razy. Wydrukuj|Do góry

Małopolska LIFE-IP