PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W JASIENIU - WITAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ - INFORMACJE DLA RODZICÓW I UCZNIÓW - AKTUALNOŚCI - GALERIA - PLAN LEKCJI

Aktualności

22 lutego 2021 12:25 | Aktualności

Informacje z biblioteki szkolnej

Biblioteka szkolna zaprasza wszystkich uczniów do wypożyczania książek. Księgozbiór jest bogatszy o lektury szkolne i inne ciekawe pozycje.

 

Mając na uwadze obowiązujące przepisy bezpieczeństwa w okresie pandemii, książki będą wypożyczane i zwracane na określonych zasadach:

1. Uczeń chcący wypożyczyć książki  zamawia je telefonicznie pod nr  607809488.  Bibliotekarz przygotuje zamówione pozycje, które będzie można odebrać w szkole przy wejściu od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do godziny 15.00

2. Zwroty książek będą przyjmowane przy drzwiach wejściowych do szkoły z zachowaniem reżimu sanitarnego (maseczki, bezpieczny odstęp).

3. Uczeń zwracający książki  zobowiązany jest włożyć je do reklamówki  wraz z kartką, na której powinny się znaleźć: imię i nazwisko ucznia oraz klasa, a także spis zwracanych książek.

4. Po upływie 3 dniowej kwarantanny nauczyciel bibliotekarz dokona oceny stanu technicznego zwróconych książek.

5. W sytuacji stwierdzenia zniszczenia lub zagubienia książek rodzice/opiekunowie prawni są zobowiązani do zakupu nowej książki, o czym zostaną poinformowani telefonicznie lub za pomocą innych narzędzi komunikacji.

 

Przeczytano: 71 razy. Wydrukuj|Do góry

Małopolska LIFE-IP