Tutaj powinien być opis

Ślubowanie klas pierwszych

 
Dnia 13 października 2025 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość Ślubowania uczniów klas pierwszych. To bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla ich rodziców oraz całej społeczności szkolnej.
W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym uczniowie ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę i klasę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.
Po złożeniu ślubowania Pan Dyrektor szkoły dokonał symbolicznego aktu pasowania na ucznia. Po pasowaniu dzieci oficjalnie zostały przyjęte w poczet uczniów naszej szkoły i stały się pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej.
Otrzymały dyplomy i drobne upominki. Pierwszoklasiści zaprezentowali krótki program artystyczny - zdali swój pierwszy egzamin na ucznia. Ten dzień na długo zostanie w pamięci Pierwszaków.
Kochane Pierwszaki! Cieszymy się, że jesteście z nami i życzymy Wam sukcesów w nauce. Powodzenia! Niech zdobywanie wiedzy będzie dla Was radością!